Style management «Власний стиль - модний подих часу»

1 Views
Published
Style Management - власний стиль, модний подих часу.

Саме таку програму створено у Sandler Wellness Center - інтегративному центрі нової формації.
Style management - це комплексна робота зі стилем психолога, стиліста та цілої команди висококваліфікованих бьюті спеціалістів через призму архетипів, які управляють людиною.
Головні завдання нового напрямку:
створити концепцію стилю;
підкреслити індивідуальність;
враховуючи характер, професію та особливості, створити гармонію зовнішності з глибоким внутрішнім світом людини.
І все це структуровано та упаковано у персональну програму з чіткими рекомендаціями, починаючи з тканин, які варто обирати для створення луків, кольорової гами, закінчуючи формами укладки та найбільш виграшним типом макіяжу.

Sandler Wellness Center презентує іміджеве фешн відео, натхненням для створення якого, став Київ у широкому значенні.
Київ - це модна столиця, де живуть яскраві, харизматичні, неймовірно цікаві люди абсолютно різного віку, світогляду та стильових уподобань. Історичні місця, вечірнє світло міста, чарівні звуки фольклорної веснянки від української групи Go-A, фантастичні образи від бренду Litkovskaya та яскраві особистості чудово передають настрій та бачення сучасного світу бьюті командою Sandler Wellness Center. Всі образи створені з використанням продуктів преміального бренду Balmain.

Ми живемо у світі, де час - найдорогоцінніший ресурс, якого завжди недостатньо і повернути його неможливо. Філософія Sandler Wellness Center - me-time - час для себе та свого задоволення. Саме тому, програма Style Management допоможе зекономити час, використати цей важливий ресурс на догляд за вашою красою і змінити режим “виживання” на “впевненість та процвітання”!

Бьюті команда Sandler Wellness Center пропонує вам комплекс заходів, які подарують задоволення від пізнання себе та свого внутрішнього Я, креативних нових образів, продуманих дрібниц, хвилинних ритуалів та одноденних пригод.
Довірте свій стиль, час та красу найкращим!
Деталі за телефоном:
38 050 416 77 28
Режисер: Ірина Стріхович
Стиліст: Ігор Ігнатенко
Оператор: Назарій Глянцев

https://www.instagram.com/sandler.ua/?hl=ru
https://www.facebook.com/sandler.ua
Category
Management
Be the first to comment