Buruşuklukları affetmeyen tarayıcı! - Kodak S3120 inceleme!

1 Views
Published
Türkiye’de teknoloji alanında oldukça eski bir marka olarak bilinen Kodak, güncel dijital tarayıcı çözümleriyle tüketiciye ulaşıyor.

Kodak S3120 hakkında bilgi almak için: https://bit.ly/30bIr97

Türkiye’de teknoloji alanında oldukça eski bir marka olarak bilinen Kodak’ın, güncel dijital çözüm sunan rakipleri arasından yenilik ve inovasyonla öne çıkan Kodak S3120 tarayıcı modelini en yetkili kişilerden biriyle inceledik.

Kodak S3120 inceleme

Dilerseniz sözü uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Kodak’ın yeni ürünü S3120 tarayıcı, ERP ve CRM sistemlerindeki karmaşık belge taramaları konusunda önemli bir çözüm. Kurumsal şirketlerin günlük belgeleme işlerinin yoğunluğu, birçok iş akışını direkt etkileyen bir faktör.

Bu noktada S3120’nin hassasiyet, farklı belge türü algılama ve görüntü işleme gibi birçok yenilikçi teknolojiyi desteklemesi belgeme işlerini hızlandırıyor.

Örneğin birbirinden farklı boyut ve tiplerde kağıtları ayrıştırmadan tarama tepsisine koydunuz. Birinin üzerinde de küçük bir post-it kaldı. Normal tarayıcılar bu işlemi tamamlayamadan hata verirken, S3120’nin hassasiyeti sayesinde tarayıcı her kağıt tipini algılayarak ve kullanıcıyı uyararak başarılı bir şekilde tarama yapabiliyor.

Tarayıcı ve bilgisayar iletişiminde çoğu zaman görüntü işleme bilgisayar tarafında tamamlanır. Bu da çoğu zaman hatalara sebep olabilir. Dahili görüntü işleme teknolojisi sayesinde bilgisayarın yükünü azaltarak hızlı bir şekilde işleyen S3120’nin yetenekleri bunlarla da sınırlı değil.

Karmaşık görevleri otomatikleştirmek için geniş sezgisel dokunmatik ekran, kişiselleştirilmiş iş akışları ve Smart Touch teknolojisi sayesinde tek dokunma ile karmaşık dosyaları tarayabilen bu cihaz, TWAIN, ISIS ya da RESTful API tabanlı tarama ile bilgileri doğrudan uygulamalara aktarabiliyor.

Kurumsal şirketlerin önceliklerinde ilk sıralarında yer alan güvenlik tarafında ise Kodak S3120, ağ trafiği için kablo üzerinden şifreleme protokolü kullanıyor. El yazısı ile yazılan belgeleri taramak ve dijital hale çevirmek günümüzde bu tarayıcı ile daha kolay.

Özellikle bazı taramalarda aranan bir konu başlığı ya da kelimeyi sayfalarca okumaya gerek kalmadan OCR (yazı tanıma) teknolojisi ile aranabilir pdf’ler ve barkod okuma için görsel kalitesi ve doğruluğu her şey demek olduğundan, Perfect Page teknolojisi en düşük kaliteli belge asıllarını bile otomatik olarak canlı görsellere dönüştürüyor.

Kodak S3120 teknik özellikleri

- Ağır iş için elverişli özellikler, yüksek tarama hızı ve büyük karma yığınlar için 300 sayfalık besleyici içeren kompakt A3 tarayıcı
- Dakikada 120 sayfa / 240 resim tarama
- 10/100/1000 ETHERNET / Ana bilgisayar gerekmez
- USB 3.2 Gen 1×1 uyumlu
- Dosya biçimleri: BMP, JPG, TIFF, Word, Excel, PDF, Metin aranabilir PDF, PNG, RTF

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: https://bit.ly/SDNDiscordYouTube

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
SDN Forum ►► https://bit.ly/2AQ2DR7

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Category
Management
Be the first to comment